Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4

Bolest zad u dětíBolest zad u dětí

Řešíte aktuálně bolest zad u dětí? Trápí Vaše dítě bolest zad a rádi byste mu pomohli? Zapomeňte na prášky, či různé tablety! Nabízím jemné, šetrné a velice účinné ošetření pomocí myofasciální techniky podle Bowena. Tato technika je založena na Bowenových hmatech, které se dělají na správných místech a ve správném pořadí. Odpovědí těla na tyto hmaty je neuvěřitelná reakce, která spočívá v rychlé regeneraci a hojení a tím uvedení celého organismu do přirozené rovnováhy. Účinek nastává velmi rychle a je zcela přirozený. Touto technikou tělu nic nevnucujeme, jen ho žádáme o odpověď na naše hmaty. Z tohoto důvodu lze toto ošetření provézt bez obav téměř vždy.

Jsem mobilní masér a působím po Praze a okolí. Těším se i na Vás!

Reference 1

Rodinné masáže

Zdravíme Vás, Petře,
chtěli bychom Vám poděkovat za Vaše skvělé služby, které již dlouhodobě a pravidelně využíváme. Jezdíte za námi domů kousek za Prahu a většinou u nás strávíte celé odpoledne. Já s manželkou využíváme celotělové masáže. Vyzkoušeli jsme již snad všechny druhy masáží, ale mne nejvíce vyhovují masáže sportovní a manželce zdravotní. I masáže pro děti jsou super. Dcery masáže milují a většinou jdou po hodině také. Zkrátka jsme s Vámi nadšeni celá rodina a vždy se na Vás moc těšíme!
Děkujeme Vám za Vaši péči, Tomáš s rodinou

Párové masáže

Zdravíme Vás!
Rády bychom Vám také poděkovaly za Vaše skvělé služby. S kamarádkou jsme si Vás nedávno objednali na párové masáže. Přijel jste k nám domů na Prahu 10 se svou kolegyní. Já jsem využila masáž zdravotní a kamarádka sportovní. Oběma nám masáže vyhovovaly a byly jsme velmi spokojené. Těší nás, že máme kontakt právě na Vás. Brzy se rády ozveme znovu!
Ještě jednou děkujeme, Anna a Jana

Masáže Praha

Ahoj
už od mala mi občas trápí bolesti zad a tak jsem vyzkoušela masáže Praha. Našla jsem kontakt na Petra, ke kterému jsem se objednala. Když jsem mu popsala můj problém, tak mi nabídl ošetření pomocí Bowenovy techniky. Nejprve jsem tomu moc nevěřila, ale nakonec jsem souhlasila, že to zkusíme. A opravdu mi to pomohlo. Druhý den jsem cítila výrazné zlepšení. Nejprve jsme ošetření párkrát zopakovali po týdnu, pak po 14 dnech a nyní chodím jednou do měsíce. Nevím jak je to možné, ale bolesti mých zad jsou pryč. Jsem Petrovi moc vděčná a mnohokrát mu děkuji!
Hezký den, Eva

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

© Copyright 2019, Masáže doma, Všechna práva vyhrazena! Sitemap