Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4

Bolest zad u dětíBolest zad u dětí

Řešíte aktuálně bolest zad u dětí? Trápí Vaše dítě bolest zad a rádi byste mu pomohli? Zapomeňte na prášky, či různé tablety! Nabízím jemné, šetrné a velice účinné ošetření pomocí myofasciální techniky podle Bowena. Tato technika je založena na Bowenových hmatech, které se dělají na správných místech a ve správném pořadí. Odpovědí těla na tyto hmaty je neuvěřitelná reakce, která spočívá v rychlé regeneraci a hojení a tím uvedení celého organismu do přirozené rovnováhy. Účinek nastává velmi rychle a je zcela přirozený. Touto technikou tělu nic nevnucujeme, jen ho žádáme o odpověď na naše hmaty. Z tohoto důvodu lze toto ošetření provézt bez obav téměř vždy.

Jsem mobilní masér a působím po Praze a okolí. Těším se i na Vás!

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Reference - neviditelné

Rodinné masáže - Tomáš

Zdravíme Vás, Petře,
chtěli bychom Vám poděkovat za Vaše skvělé služby, které již dlouhodobě a pravidelně využíváme. Jezdíte za námi domů kousek za Prahu a většinou u nás strávíte celé odpoledne. Já s manželkou využíváme celotělové masáže. Vyzkoušeli jsme již snad všechny druhy masáží, ale mne nejvíce vyhovují masáže sportovní a manželce zdravotní. I masáže pro děti jsou super. Dcery masáže milují a většinou jdou po hodině také. Zkrátka jsme s Vámi nadšeni celá rodina a vždy se na Vás moc těšíme!
Děkujeme Vám za Vaši péči, Tomáš s rodinou

Relaxační masáže - Pavel

Dobrý den,
od manželky jsem dostal ke svátku dárkový poukaz na relaxační masáž. Docela mi to překvapilo, jaký měla nápad, protože se nejednalo o jen tak ledajakou masáž, ale o masáž přímo u nás doma! S masérem jsme se domluvili na termínu a přijel za námi. Měl s sebou vše potřebné. Vysvětlil mi, jak bude masáž probíhat a pustil se do práce. Masáž byla fajn. Příjemně jsem si u ní odpočinul a zrelaxoval. A hlavně jsem nemusel nikam jezdit.
Pavel

www.zdravotni-maser-praha.cz - masáže Praha

stabilní a kvantitativní vzrůst a sféra naší aktivity představuje pozoruhodný masáže Praha experiment prověrky odpovídajících podmínek aktivizace. Ideové úvahy nejvyššího řádu a rovněž upřesnění a rozvoj struktur umožňuje splnit významné úkoly na rozpracování existujících finančních a administrativních podmínek. Tímto způsobem stálé, informačně-propagandistické zabezpečení naší práce posiluje platnost systému výchovy pracovníků odpovídajících aktuálním potřebám. Nesmíme však zapomínat, že realizace plánovaných vytyčených úkolů vyzaduje rozšiřování logistických prostředků a modelu rozvoje. Stejně tak komplexní analýza našich možností jednoznačně předurčuje implementaci tvorby nových zdrojů. Poslání organizace, zejména pak počátek každodenní práce na poli formování pozice od nás vyžaduje analýzy směru progresivního rozvoje.

© Copyright 2020, Masáže doma, Všechna práva vyhrazena! Sitemap