Bolest zad u dětí

Masáže domaŘešíte aktuálně bolest zad u dětí? Trápí Vaše dítě bolest zad a rádi byste mu pomohli? Zapomeňte na prášky, či různé tablety! Nabízím jemné, šetrné a velice účinné ošetření pomocí myofasciální techniky podle Bowena. Tato technika je založena na Bowenových hmatech, které se dělají na správných místech a ve správném pořadí. Odpovědí těla na tyto hmaty je neuvěřitelná reakce, která spočívá v rychlé regeneraci a hojení a tím uvedení celého organismu do přirozené rovnováhy. Účinek nastává velmi rychle a je zcela přirozený. Touto technikou tělu nic nevnucujeme, jen ho žádáme o odpověď na naše hmaty. Z tohoto důvodu lze toto ošetření provézt bez obav téměř vždy.

Jsem mobilní masér a působím po Praze a okolí. Těším se i na Vás!

Reference

Problém s rukou - Pavla

Zdravím Vás!
Již delší dobu mne trápila bolest ruky v zápěstí, pravděpodobně z práce od počítače. Zkoušela jsem různé druhy masáží, ale většinou mne pomohly jen částečně a na chvilku. Až nedávno jsem našla na internetu informace ohledně Bowenovy techniky, která mne zaujala. Našla jsem, že v Praze ji poskytuje Petr a tak jsem se k němu objednala. Přiznám se, že ošetření mi zprvu přišlo velmi jemné a moc jsem v tu chvíli nevěřila, že mi pomůže. Opak byl ale pravdou! Po prvním ošetření jsem byla celkem dost unavená a cítila jsem, že se v těle opravdu něco děje. Teď mám ošetření za sebou čtyři, bolesti ruky již nepociťuji a celkově se cítím o mnoho lépe. Přiznám se, že je to pro mne docela zázrak, protože jsem s tím bojovala opravdu dlouho a až díky této technice jsem se problému zbavila. Petrovi mnohokrát děkuji za jeho služby a skvělý přístup!
Pavla

Sportovní masáže - Vašek

Ahoj,
nedávno jsem využil u Petra sportovní masáž v Radotíně a musím konstatovat, že to byla zatím nejlepší masáž, kterou jsem kdy měl. Byla opravdu důkladná a dostatečně intensivní. A hlavně Petr dokázal najít přesně místa, na která bylo třeba se více zaměřit. Nemám co vytknout, zkrátka už se těším opět na příště,
Vašek

Zdravotní masáže - Kamila

Dobrý den,
jsem ráda, že jsem již měla tu možnost vyzkoušet masáže od Petra. Jsem po operaci nohy, sice již je to delší dobu, ale stále se mi chodilo špatně. Měla jsem stále pocit ztuhlosti. Doktorka mi doporučila, abych vyzkoušela masáže. Nabídka od Petra mi zaujala a tak jsem se objednala. Masáže od Petra aktuálně využívám asi měsíc a musím uznat, že se noha o mnoho zlepšila. Na Petrovi je vidět, že masáže opravdu umí a přesně ví, co dělat.
Děkuji mnohokrát, Kamila

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14